Fethullahçı Hakan Şükür: Siz atmadınız, ben istifa ediyorum!

0
357

Fethullahçı olduğu için yurtdışına kaçan eski AKP milletvekili ve milli futbolcu Hakan Şükür Galatasaray Kulübü’nden ihraç edildi. Ancak Hakan Şükür’ün, “Siz beni atamazsınız, ben kendim istifa ediyorum” diye mesaj yayınladığı anlaşıldı.

Galatasaray Kulübü için fazlasıyla sorun yaratan Fethullahçı futbolcular mevzusu, ihraç istemleriyle yeni bir boyut kazandı. Bazı Galatasaray üyelerinin, “Tayyip ‘Kandırıldım’ dedi, Hakan Şükür’ün kandırılma lüksü yok mu?” diye konuşmalar yaparak Şükür’ü savunduğu kongre sonrasında Hakan Şükür’ü kulüpten ihraç edildiği anlaşıldı. Böylelikle, bir zamanlar Hakan Şükür’ün heykelini dikmeyi tartışan Galatasaray camiası, Hakan Şükür’ün kulüp üyeliğini tartışma seviyesine kadar geriledi.

Hakan Şükür’le beraber eski topçuları Arif Erdem’in de üyeliğini düşüren Galatasaray camiası, tüm kulübün geçmiş dönemde Fethullah’la ne tür münasebetleri olduğunu açıklayamıyor. Elbette, Hakan Şükür de hem hapisteki babasını, hem de el konulan malını mülkünü kurtarmaya çalışıyor… Böyle acayip günler yaşıyoruz…

CEVAP VER