Beşiktaş Belediyesi’nden zorla 1 Mayıs pikniği!

0
593

REDaktif / Özel – Beşiktaş Belediyesi, işçiler 1 Mayıs’ta alanlara çıkmasın diye ‘zorunlu 1 Mayıs pikniği’ düzenliyor. Pikniğe katılmak istemeyenler işten çıkarılmakla tehdit ediliyor!

1 Mayıs ‘İşçi Bayramı’ diye bahsettiği mücadele gününü tıpkı Tayyip Erdoğan gibi ‘kalbi hislerle’ kutlayan Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, tüm çalışanları ‘önemle rica ederek’ mail aracılığıyla pikniğe çağırdı! Çağrının hemen akabinde, birim müdürleri çalışanları toplayarak konuşma yapıp, “Gelmeyeceklerin çok geçerli bir mazereti olmalı, yoksa herkes aileleriyle beraber mutlaka gelecek” diye aba altından sopa gösterdi.

Bazı birim müdürleri, “Belediye Başkanı’nın kesin talimatı bu yönde” diyerek, çalışanları açıkça işten atılmakla tehdit etti.

CHP’den belediye başkanı seçilen fakat sağcı bir para babası olduğu herkesçe bilinen Murat Hazinedar’ın yediği herzeler bini aştı! 12 Eylül öncesi Türkiye’nin yüz akı Fatsa’ya çamur atan, bunu Fethullahçıların toplantısında yapıp onlara özgüler düzen bu CHP’li belediye başkanı, umreden dönüşünde de havaalanında işçilere kendisini karşılatmıştı.

Şimdilerde Fethullahçılıktan yargılanmamak için iktidara yaranmaya çalışan Hazinedar, Su Ada’da Beşiktaş Belediyesi bursiyerleri ve yurt öğrencilerine yemek vermiş ve uzun uzun “28 Şubat’ta camilerin önünde direndim” diye konuşma yapmıştı.

Hazinedar’ın zamanında devrimcilere çamur atıp Fethullahçıları övdüğü konşma:

CEVAP VER